Jesteśmy firmą działającą w Polsce i za granicą od 1992r. Specjalizujemy się w organizacji przewozu ładunków przekraczających dopuszczalne parametry. W ostatnim czasie poszerzyliśmy zakres naszej działalności oddając do dyspozycji naszych klientów wielozadaniowe centrum frezarskie.

 

NOWE TECHNOLOGIE
PRACUJĄ DLA CIEBIE

Jesteśmy firmą działającą w Polsce i za granicą nieprzerwanie od 1992r. Działalność TRANS SERVICE skupiona jest obecnie na trzech specjalizacjach. Pierwszą z nich są usługi z zakresu obróbki skrawaniem przy wykorzystaniu wyspecjalizowanych maszyn. W naszym parku maszynowym znajdują się tak innowacyjne maszyny jak m.in. wielozadaniowe centrum frezarskie - DOOSAN DNM 750 L II.

Czytaj więcej

Naszą drugą specjalizacją są kompleksowe usługi związane z transportem sprzętu ciężkiego m.in.: ekspertyzy tras przejazdu, uzyskiwanie właściwych zezwoleń specjalnych, ubezpieczenie ładunku, wszystkie opłaty drogowe związane z wykonywaną usługą, demontaż infrastruktury drogowej, zmianę organizacji ruchu drogowego, profesjonalny pilotaż, eskortę policji oraz asystę innych służb.

Czytaj więcej

Trzecia specjalizacja to usługi w zakresie naprawy pojazdów ciężarowych. Posiadamy warsztat wraz z pełnym wyposażeniem serwisowym oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników. Trzecia specjalizacja to usługi w zakresie naprawy pojazdów ciężarowych. Posiadamy warsztat wraz z pełnym wyposażeniem serwisowym oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników.


DZIAŁAMY OD
1992 ROKU

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania.Od 24 lat działamy w branży transportowej zdobywając doświadczenie oraz zaufanie w kraju i poza nim. Posiadamy wyspecjalizowany tabor i nie boimy się zadań specjalnych.

Nasz dział logistyczny zapewnia optymalne parametry transportu, a dział serwisowy czuwa nad bezpieczeństwem technicznym, tak by transport zawsze przebiegał bez komplikacji. Zapraszamy do współpracy