CIĄGNIKI

Oferujemy Państwu całokształt spraw związanych z transportem sprzętu ciężkiego. Dysponujemy ciągnikami, naczepami oraz samochodami pilotażowymi
Dysponujemy nowoczesną flotą składającą się z samochodów takich marek jak SKANIA oraz VOLVO. Nasza załoga to licencjonowani kierowcy z dużym doświadczeniem, którzy od wielu lat pracującą w branży. Ponad 20 wykwalifikowanych pracowników dba zarówno bezpośrednio o transort jak i pośrednio, przygotowując całe logistycznbe zaplecze, by powierzony nam ładunek dotarł na wyznaczone miejsce bezpiecznie i w terminie. Klient na każdym etapie transportu ma możliwość kontroli i nadzoru przebytej trasy dzięki systemowi pozycjonowania GPS. Zapraszamy do naszej galerii gdzie umieściliśmy zdjęcia naszych ciągników oraz naczep. Bezpieczeństwo transportu ładunku od miejsca załadunku do miejsca docelowego zapewniają, posiadane przez nas samochody pilotażowe.

Solidność i elastyczność oraz wieloletnie doświadczenie w branży transportowej czyni z nas wiarygodnego partnera w Państwa interesach. Zapraszamy do współpracy


NACZEPY

Sprzęt, na którym pracujemy ma szeroki wachlarz zastosowań i dzięki temu potrafimy zaoferować indywidualne podejście do potrzeb klienta.

Każdy transport ładunku ponadnormatywnego jest osobno skalowany i dopasowywany do szczególnych wymagań klienta. Dysponujemy specjalistycznym taborem, umożliwiającym przewiezienie nietypowych i nienormatywnych ładunków. Posiadamy własne zaawansowane technologicznie naczepy niskopodwoziowe renomowanych producentów, takich jak Broshuis, Nooteboom i Goldhofer, spełniające wszystkie rygorystyczne wymogi techniczneNaczepa "TELE" ( 2 szt.)
Naczepa "TIFBET" ( 2 szt.)
Naczepa "BAGGERBRUCKE" ( 1 szt.)
Naczepa "TIEFFBET" ( 4 szt.)

Zapraszamy do współpracy

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Kontakt